Stomadex Katarzyna Prus-Głowacka

Dodaj do ulubionych
Kontakt kom. 509932054
tel. 618776433
Godziny otwarcia rejestracja telefoniczna i osobista

Opis

Stomadex to nowocześnie wyposażony niepubliczny zakład opieki zdrowotnej świadczący prywatne usługi stomatologiczne zlokalizowany w Poznaniu na Ratajach na Osiedlu Czecha 78. Wolne miejsce parkingowe najlepiej znaleźć wzdłuż ulicy Chartowo, którą dojeżdża się do naszego gabinetu lub na jego tyłach dojeżdżając od ulicy Piaśnickiej.

Po latach funkcjonowania w systemie 24godzinnym skróciliśmy godziny pracy od 08.00 rano do 01.00 w nocy, co wyłączając krótką przerwę nocną pozwala nam być do dyspozycji Państwa przez 15 godzin dziennie również w soboty, niedziele i święta.

W naszych gabinetach skupiamy się na zapewnieniu Pacjentowi wyjątkowej opieki stomatologicznej, dbamy o Państwa zęby w sposób kompleksowy . Polega ona na profilaktyce, leczeniu i zaawansowanych metodach przywracania pięknego uśmiechu.

Nasz personel to zgrany zespół lekarzy posiadających umiejętności potwierdzone certyfikatami zdobywanymi systematycznie w ramach ciągłego dokształcania . Oferujemy zabiegi stomatologii estetycznej, uczymy naszych pacjentów profilaktyki próchnicy i chorób dziąseł, oczyszczamy zęby z osadów i kamienia. Leczymy zęby - ubytki wypełniamy najwyższej klasy materiałami przestrzegając kanonów piękna. Oferujemy zabiegi stomatologii estetycznej i wykonujemy licówki porcelanowe. Przeprowadzamy jednowizytowe leczenia kanałowe zębów oraz prowadzimy wieloetapowe leczenie ortodontyczne. Leczenie kanałowe przeprowadzamy zawsze w znieczuleniu i w razie potrzeby przy użyciu mikroskopu. Brakujące zęby uzupełniamy protetycznie oraz implantami zębowymi stosując sprawdzone i uznane w świecie metody, a nasze korony są nie tylko trwale ale i estetyczne. Po prostu jak własne zęby ! Poprzez naszą wiedzę oraz osiągnięcia stomatologii estetycznej i implantologii, jesteśmy w stanie uzyskać efekty leczenia, które dalece wykraczają poza wysokie oczekiwania naszych pacjentów. Poradzimy Państwu co robić w przypadku bruksizmu i choroby stawów żuchwowych. Szczególna uwagę zwracamy na bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Uważnie słuchamy naszych pacjentów, aby naturalny uśmiech który uda nam się uzyskać odzwierciedlał ich osobowość.

Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający diagnostykę i zabiegi zgodnie z procedurami nowoczesnej stomatologii. Zabiegi przeprowadzamy z użyciem sterowanego komputerowo systemu znieczuleń The Wand. Pozwala on nam bezboleśnie i skutecznie znieczulić pojedynczy ząb ,jak i całą grupę zębów. Do najczęstszych zabiegów jakie wykonujemy w naszych gabinetach należą rekonstrukcje z zastosowaniem estetycznych pełnoceramicznych koron, implantacje często poprzedzone zabiegami regeneracji kości Ponadto specjalizujemy się z usuwaniu zatrzymanych zębów mądrości wykorzystując technikę chirurgiczą - piezosurgery. Precyzję i bezpieczeństwo zabiegów chirurgicznych zapewnia też fizjopdyspenser, nieoceniony w implantologii. Do dyspozycji lekarzy przy wyborze metody opracowywania ubytków , po wnikliwej diagnostyce radiologicznej i laserowej mamy obok konwencjonalnych metod piaskarkę abrazyjną i ozonoterapię.

Lokalizacja

Poznań, wielkopolskie
Os. Czecha 78, Poznań

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4826
Wyświetlony: 9574
Wygasa: 2022-12-31 20:07:00