Coaching Świadomości

For Sale Dodaj do ulubionych
Kontakt mail: coaching@sandrakaminska.eu
tel: 726-812-659
https://sandrakaminska.eu/coaching-swiadomosci/
Godziny otwarcia

Aktualne oferty

Brak złożonych ofert

Opis

Coaching Świadomości to narzędzie dla osób, które są gotowe, by odkryć, zrozumieć i przepracować — więcej. To proces, który pomaga oczyścić energię, przepracować traumy oraz podnieść poziom uważności w życiu.

To bardzo intensywny proces, który pomoże zrozumieć nową rzeczywistość i nadać jej odpowiedni bieg. Praca ze świadomością to również idealne narzędzie dla osób, które zaczynają inaczej postrzegać rzeczywistość wokół nich oraz otwierają się na nową świadomość. Rozumieją, że życie to „coś więcej”, ale jeszcze nie potrafią tego zdefiniować, a nadmiar nowych informacji czasami zaczyna przytłaczać.

Coaching Świadomości pomaga w budowaniu pełnego spojrzenia na rzeczywistość, otwartości na proces oraz zrozumieniu licznych blokad, które nas hamują, a to wszystko dzięki zrozumieniu własnego systemu interpretowania świata i siebie.

Skorzystaj z darmowej sesji zapoznawczej. Odpowiem na niej na wszystkie Twoje pytania, wyjaśnię strukturę pracy ze mną, porozmawiamy o tym, nad czym chciałbyś ze mną pracować.

Coaching Odbywa się w Lesznie Wlkp., online (Skype) lub telefonicznie.

Pełen opis procesu dostępny na stronie: https://sandrakaminska.eu/coaching-swiadomosci/

Dostępne są pakiety:

I spotkanie – 250 zł

V spotkań – 225 zł za jedno spotkanie

X spotkań – 200 zł za jedno spotkanie

Lokalizacja

Leszno, wielkopolskie
Macieja Rataja 5, 64-100

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 4826
Wyświetlony: 540
Wygasa: 2021-12-31 20:07:00